O nás

Obchodní značka TOP-DRAHOKAMY,
internetový portál společnosti
Centrum investičních drahokamů a.s.
se sídlem: Tovačovského 92/2, 130 00 Praha 3 - Žižkov

Jsme investiční akciovou společností zaměřenou na mezinárodní trh s drahokamy. Na českém trhu představujeme v současné době, jako jediní v této oblasti zcela nové investiční možnosti vhodné zejména pro menší a střední investory a společnosti.

-Naším cílem je seznámit a nabídnout naším klientům ve světě již léta používaný a osvědčený model investování do drahokamů.
-Jednu z nejbezpečnějších a ekonomicky nejefektivnějších možností zajištění a zhodnocení finančních prostředků se střednědobým a dlouhodobým investičním obdobím.
-Finanční zajištění naší společnosti mezinárodním kapitálem a napojení na jednoho z největších světových dodavatelů investičních drahokamů představuje záruku stability pro naše klienty.
-Naši zákaznici se díky tomu mohou spolehnout na dlouhodobě stabilní fungování, finanční jistotu a nejširší nabídku i kompletnost služeb v této oblasti.
-Nabízené investiční možnosti s protihodnotou investované částky i dlouhodobě stabilní garantované zhodnocení investice představuje na českém trhu zcela ojedinělý investiční nástroj s maximální mírou bezpečí.

Naše drahokamy, Vaše radost
Obchodní značka TOP-DRAHOKAMY je představitelem  obchodní divize společnosti s mezinárodní účastí v České republice a specializující se na trh s drahokamy a šperky s drahokamy.
Naše pevná obchodní a přátelská vazba na mezinárodní partnery v této oblasti, dovoluje pro naše zákazníky nabídnout vždy ty nejlepší ceny na trhu v poměru ke kvalitě.
Naše nejširší nabídka drahokamů na trhu upoutala za poměrně krátkou dobu široké spektrum zákazníků a to jak obchodních a klenotnických firem, tak sběratelů, investorů, ale v neposlední řadě i běžných zákazníku se vztahem k drahokamům a jimi osazeným šperkům.

banner_drahokamy_3

Záruka kvality
Veškeré námi dodávané drahokamy či šperky osazené drahokamy jsou vždy výběrem nejlepší kvality a ceny na trhu.
Kvalitu svým zákazníkům garantujeme prostřednictvím mezinárodně uznávaných certifikátů.


krabička Aquamarin 7,65

Investiční drahokamy
Jednou z hlavních služeb naší společnosti je prodej "Investičních drahokamů" opatřených mezinárodně uznávanými certifikáty, které nabízíme  za nejlepší velkoobchodní ceny na trhu.
V případě potřeby rádi poskytneme pro naše klienty poradenskou a konzultační činnost.

logo Dluhopisy_net

Garance nejnižší ceny na trhu
U všech námi nabízených drahokamů Vám garantujeme nejnižší cenu na trhu v České republice a Slovensku.
Našimi naprosto bezkonkurenčními cenami jsme si natolik jisti, že pokud naleznete u jiného velkoobchodního prodejce drahokamů nižší cenu za daný drahokam a kvalitu, než je tomu u nás, snížíme cenu drahokamu tak, abychom byli nejlevnější.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení