O nás

Obchodní značka TOP-DRAHOKAMY,
internetový portál společnosti SINCOM - Divize obchodu s.r.o.

Naše drahokamy, Vaše radost

Obchodní značka TOP-DRAHOKAMY je představitelem  obchodní divize společnosti s mezinárodní účastí v České republice a specializující se na trh s drahokamy a šperky s drahokamy.
Naše pevná obchodní a přátelská vazba na mezinárodní partnery v této oblasti, dovoluje pro naše zákazníky nabídnout vždy ty nejlepší ceny na trhu v poměru ke kvalitě.
Naše nejširší nabídka drahokamů na trhu upoutala za poměrně krátkou dobu široké spektrum zákazníků a to jak obchodních a klenotnických firem, tak sběratelů, investorů, ale v neposlední řadě i běžných zákazníku se vztahem k drahokamům a jimi osazeným šperkům.

banner_drahokamy_3

Záruka kvality

Veškeré námi dodávané drahokamy či šperky osazené drahokamy jsou vždy výběrem nejlepší kvality a ceny na trhu.
Kvalitu svým zákazníkům garantujeme prostřednictvím mezinárodně uznávaných certifikátů.


krabička Aquamarin 7,65

Investiční drahokamy

Jednou z hlavních služeb naší společnosti je prodej "Investičních drahokamů" opatřených mezinárodně uznávanými certifikáty, které nabízíme  za nejlepší velkoobchodní ceny na trhu.
V případě potřeby rádi poskytneme pro naše klienty poradenskou a konzultační činnost.

logo Dluhopisy_net

Garance nejnižší ceny na trhu

U všech námi nabízených drahokamů Vám garantujeme nejnižší cenu na trhu v České republice a Slovensku.
Našimi naprosto bezkonkurenčními cenami jsme si natolik jisti, že pokud naleznete u jiného velkoobchodního prodejce drahokamů nižší cenu za daný drahokam a kvalitu, než je tomu u nás, snížíme cenu drahokamu tak, abychom byli nejlevnější.